Feladatok:

  • Hűtő alkatrészek összeszerelése

  • Fő feladatköre a termelés folytonosságának biztosítása a termékek munkautasítás szerinti gyártásával

  • Az ellenőrzési utasításban leírt gyártásindítási és gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és ezek dokumentálása.

  • 6 terméknek 64 különböző változatát kell gyártani

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

  • Kevés dolog van automatizálva, inkább manufakturális, monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat Orosházáról

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Bónuszrendszer

  • Útiköltség térítés (busz 100%, gépjármű 30 Ft/km)

  • 5+2 munkarend 2 műszak

  • Kiemelkedő Cafeteria rendszer

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Balázs László