Feladatok

Szezonális jellegű (zöldségfeldolgozás), termelő és csomagoló üzemi munkák elvégzése kézi erővel, illetve adott esetben gépkezelési vagy takarítási feladatok ellátása.

Elvárások

  • alapfokú (8 általános iskolai) végzettség
  • érvényes tüdőszűrő
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • élelmiszeripari tapasztalat
  • gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • határozott idejű szerződés 2024.júliustól szeptemberig
  • délutánra 20%, éjszakára 40% műszakpótlék
  • munkaruha, kávékupon
  • szezon végi bónusz
  • 2 heti fizetés lehetősége
  • szerződéses buszjárat vagy távolsági buszbérlet támogatása (szerződéses buszok: Bököny,Téglás, Hajdúhadház, Bocskaikert, Bagamér,Álmosd,Létavértes, Monostorpályi, Hosszúpályi,Fülöp,Nyírábrány, Nyíracsád, Kisábrány, Nyírmártonfalva, Vámospércs, Szakoly, Balkány, Nyíradony, Hajdúsámson és Sámsonkert)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A GLOBUS Zrt. egyike Magyarország legnagyobb tradíciókkal rendelkező konzervgyárainak. A zöldségek magyar szakértője, amely 1924 óta a zöldségkonzervek széles választékát készíti. Ha megbízható, hosszútávú munkát keresel, akkor jelentkezz hozzánk a következő pozícióba:

Ha a hirdetés felkeltette érdeklődésedet küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: GLOBUS KONZERVIPARI ZRT.