Feladatok

  • termeléshez szükséges csomagolóanyagok előkészítése
  • késztermék leszedése a gyártószalagról
  • termékek kartonba való csomagolása a csomagolási előírásoknak megfelelően
  • késztermék ellenőrzése különböző szempontok alapján
  • termékek minőségi válogatása

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kiemelt pótlékfizetés: 14:00 - 18:00 között 20%, 18:00 - 22:00 között 30%
  • cafeteria
  • stabil vállalati háttér
  • jelenléti prémium
  • 13. havi fizetés
  • bérlet-vagy útiköltség-hozzájárulás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Folyamatosan fejlődő műanyagipari csomagolóanyag-gyártó vállalkozás

A „Jelentkezem“ gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajtát.
Cégnév: Technoflex Hungary Kft.