Feladatok

  • Üvegtermékek leszabása, megmunkálása és összeállítása
  • Gyártás előkészítése és gyártó gépek kezelése
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Üvegtermékek rakodása, szállítások előkészítése
  • Lécek, keretek hajlítása

Elvárások

  • Betanított gépkezelő - 2 műszakos munkarend vállalása
    • Délelőttös műszak: H-Cs 6:00-15:00 és péntek 6:00-14:00
    • Délutános műszak: H-Cs 15:00-24:00
  • Rakodó - műszakos munkarend vállalása
    • Délelőttös műszak: H-Cs 06:00-15:00 és péntek 6:00 14:00
    • Délutános műszak: H-Cs 15:00-00:00
    • Éjszakás műszak: H-Cs 21:00-06:00
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Férfiak és nők, valamint pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • Üvegiparban / fémiparban szerzett tapasztalat
  • Termelésben / gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • CNC ismeretek

Amit kínálunk

  • Alapbéred mellé havi szintű műszakpótlékot, motivációs bónuszt adunk
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét
  • Modern és tiszta gyártókörnyezetben, a legmodernebb üvegipari gépkörnyezetben dolgozhatsz
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
  • Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)
  • Van egy nagyon nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Csatlakozz a CE Glass Industries csapatához, Közép-Európa egyik vezető üvegfeldolgozó vállalatához! Dinamikusan fejlődő cégünk innovatív megoldásokkal és magas színvonalú termékekkel járul hozzá a globális üvegpiac sikeréhez. Telephelyünk Szatymazon található, de termékeink és szolgáltatásaink világszerte elérhetőek.
Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy egy dinamikus és fejlődő cég része lehess! Csatlakozz hozzánk, és építsd velünk a jövőt!
Cégnév: CE Glass Zrt.