Feladatok

  • teljeskörű beszerzési folyamat kezelése a megrendeléstől a beérkezésig
  • vegyi alapanyagok és csomagoló anyagok / áruk rendelése külföldi és hazai partnerektől
  • alap- és csomagolóanyagok készletének figyelése, optimális szinten tartása
  • az anyagellátás biztosítása az aktuális gyártási tervhez, szükséglettervezés
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal
  • ártárgyalások lebonyolítása
  • új beszállítók felkutatása, piackutatás
  • saját beszerzéshez kapcsolódó fuvarszervezés, vámkezeléssel kapcsolatos ügyintézés
  • szállítási ajánlatok bekérése, kiértékelése
  • eléri és folyamatosan javítja a legkedvezőbb szállítmányozási kondíciókat
  • belföldiesítéshez és jogszabályi előírások megfelelőségéhez szükséges dokumentumok bekérése, kezelése
  • cikktörzs adatok rendben tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • beszállítói reklamációkezelés mennyiségi/minőségi kifogás esetén
  • megrendelésekhez tartozó számlák ellenőrzése, jóváhagyása
  • költségcsökkentési lehetőségek felkutatása és végrehajtása

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • beszerzési területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • logisztikai ismeretek, fuvarszervezési, raktározási tapasztalat (minimum 3-5 éves)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • magas szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • SAP Business One MRP modul ismerete
  • kozmetikai ipar ismerete
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria juttatás
  • éves bónusz
  • egyéb céges juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • dinamikus fiatal csapat
  • munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.
Piaci részesedésünk növeléséhez és a már meglévő kereskedelmi rendszer működtetéséhez munkatársat keresünk.

Kizárólag fényképes önéletrajzodat, cégre szabott motivációs leveled, a fizetési igény megjelölésével kérjük küldd a "Jelentkezem" gombra kattintva.
A pályázatot csak ezen dokumentumok és információk feltüntetésével tudjuk befogadni.

Cégnév: Alveola Kft.