Feladatok

  • Dohányipari termékek előállításához szükséges gyártási alapanyagok beszerzése hazai és külföldi szállítóktól,
  • potenciális beszállítóktól kért árajánlatok feldolgozása, összehasonlítása, versenyeztetése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, készletfigyelés, -elemzés, optimális készlet kialakítása,
  • gyártmányfejlesztés igénye alapján minták bekérése,
  • beszállítók ISO-előírás szerinti minősítése, beszállítói látogatások lebonyolítása,
  • kapcsolattartás a kollégákkal, társosztályokkal,
  • felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése, riportok, kimutatások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • min. 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP, DAX)
  • határozott fellépés, következetesség, elemző gondolkodásmód,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • rugalmasság és teherbírás.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos szakmai feladatok és kihívások
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Magyar családi tulajdonban álló magáncég, amely több Európában működő dohányipari vállalatot egyesít.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem küldje el szakmai önéletrajzát.