Feladatok

  • Beszerzési rendelések indítása a szerződött beszállítók felé
  • Napi kapcsolattartás partnerekkel, szóban, írásban
  • Rendelési visszaigazolások nyomon követése
  • Beérkezett termékek, áruk, alapanyagok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Cikkszámok létrehozása, a nyilvántartó rendszer naprakészen tartása
  • Beérkező anyagokra érkező mennyiségi reklamációk kezelése
  • Napi együttműködés a pénzügyi osztállyal számla jóváhagyási folyamat kapcsán
  • Szoros együttműködés a logisztikai és kereskedelmi osztályokkal

Elvárások

  • Adminisztrációs készség
  • Problémamegoldó, analitikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • Microsoft Office program ismerete, kiemelten az Excel program magabiztos használata
  • Hatékony kommunikációs készség
  • Középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban

Előnyt jelent

  • ERP program ismeret
  • Beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes havibér
  • Munkába járási támogatás
  • Cafetéria (SZÉP kártya)
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatalos és lendületes munkaközösség
  • Tiszta és modern munkakörnyezet

Céginformáció

A Pilous Hungary Kft – a cseh központú Pilous Packaging Group tagja – a csomagolástechnikai üzletágban országos szinten elsők között van a csomagolóanyagok és eszközök gyártásában, fejlesztésében, optimalizálásában.

A "Jelenkezem" gombra kattintás után küldd el fényképes, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod, bérigény megjelölésével.