Prohuman Zrt.
Több, mint három évtizedes tapasztalattal rendelkező partnercégünk a mérés, az ellenőrzés és az automatizálás területén a technológiai fejlődés élvonalában van. Veszprém vármegyei elhelyezkedésük ellenére nemzetközi jelenlétük számos iparágat alakít nemzetközi szinten. Csatlakozz csapatukhoz a technológiai fejlődés előmozdításában és az ipari automatizálás jövőjének alakításában beszerzőként!

Beszerző

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Készletigények határidőre történő biztosítása
  • Megrendelések folyamatos nyomon követése, menedzselése, reklamációk kezelése
  • Megrendelésekhez, beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok kezelése (ellenőrzése, rögzítése, visszaigazolása, továbbítása)
  • Beszerzési- és készletezési célok megvalósítása
  • Készletek optimalizálása
  • Szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos szituációk logisztikai kezelése
  • Napi szintű kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállító partnerekkel
  • Beszerzési törzsadatok karbantartása, kezelése
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal (kereskedelem, pénzügy, raktár)
  • Stratégiai beszerző munkájának támogatása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiemelkedő német nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú végzettség
  • Kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Erős felhasználói szintű Microsoft Office program ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Eredményorientált üzleti magatartás, lojalitás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • 3-5 éves beszerzési területen való gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Izgalmas projektek
  • Cafeteria próbaidő után
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.