Menton Jobs

Beszerző

Szeretnél egy dinamikus csapat része lenni és kihívásokkal teli munkakörben dolgozni? Ne keress tovább! A világ egyik vezető, családi tulajdonban lévő repülőalkatrészt gyártó vállalata, Beszerző pozícióba keresi új munkatársát!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • A beszerzett alkatrészek és anyagok diszpozíciója, a termelés zavartalan anyagellátásának biztosítása
  • Megrendelt anyagok időben és megfelelő mennyiségben történő biztosítása
  •  Szállítással kapcsolatos ügyek tisztázása, áru bevételezésének monitorozása és reklamációkezelés
  • Alapanyagkészlet és céltartomány biztosítása
  • Rendelések feldolgozása, optimalizálása, nyomon követése és szállítási időpontok rendszerben történő kezelése
  • SAP törzsadatok karbantartása, fizetési felszólítások kezelése, új termékek (BIO) kezelés
  •  Kapcsolattartás beszállítókkal és társosztályokkal

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Felsőfokú vagy kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Office programok magabiztos használata
  • SAP használata előny

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

SAP használatában van tapasztalatod

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Barátságos, közvetlen munkahelyi légkört, lelkes kollégákkal
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Szakmai továbbképzéseket
  • Munkába járás támogatást (30 Ft/Km)
  • Cafeteriát (Br. 30.000 Ft)
  • Betanulást követően 2-3 nap Home Office-t
  • Hűségbónuszt
  • Éves bónuszt

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Menton Jobs Kft