Feladatok

  • beszerzési megrendelések készítése,
  • készletgazdálkodás,
  • hiánycikk kezelés,
  • immobil készletek kezelése,
  • adott vevőkör megrendeléseinek rögzítése,
  • vevői megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • napi-heti, havi riportok követése,
  • beszállítókkal és vevőkkel való kapcsolattartás,
  • reklamáció kezelés.

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettséggel rendelkezel,
  • spontán, folyékonyan kommunikálsz angolul,
  • magas felhasználói szintű MS Office – ezen belül haladó szintű Excel tudással rendelkezel,
  • analitikus szemlélettel bírsz, igényes, precíz munkavégzés jellemez,
  • világos, egyértelmű kommunikációs készséged által elősegíted a társosztályok közti együttműködést,

Előnyt jelent

  • rendelkezel gyógyszeripari vagy releváns logisztikai tapasztalattal beszerzés / ügyfélkapcsolat készletgazdálkodás terén,
  • ismered az SAP-t,
  • képes vagy egy gyors tempójú változó környezetben helyt állni.

Amit kínálunk

  • Változatos, felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • modern, könnyen megközelíthető belvárosi munkavégzési helyet (Deák Ferenc tér),
  • év végi jutalmat a vállalat eredményeitől függő mértékben,
  • havi teljesítményarányos bónuszt
  • balesetbiztosítást a belépés napjától,
  • kedvezményes munkatársi vásárlási lehetőséget,
  • munkába járás költségének térítése,
  • és mindehhez egy mindig megújuló, 75 év tapasztalattal rendelkező, stabil cég biztosítja a nagyvállalati hátteret.

Céginformáció

A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedelmi vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon.  A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére. Beszerzési Igazgatóságunk csapatába keresünk Beszerzési termékfelelős munkatársat.

Munkába állas kezdete: 2024 év vége
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség és szeretnél egy lendületes csapatban felelősségteljes munkát végezni, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod!