Feladatok

  • Kapcsolattartás külső és belső beszállítókkal, szállítmányozókkal, gyártási egységgel, beszerzőkkel, műszaki szakértőkkel
  • Beszállítói hálózat bővítése, optimalizálása
  • Beszállítók minősítése az előírt folyamat szerint
  • Ártárgyalások folytatása a beszállítókkal, döntés előkészítés
  • Beszállítók értékelése és fejlesztése
  • Ellátási lánccal kapcsolatos adatok napra készen tartása, monitorozása
  • Ár- és költségelemzések és egyéb riportok összeállítása, az eredmények elemzése
  • Megtakarítási és folyamatfejlesztési lehetőségek meghatározása
  • Teljesítménymutatók felülvizsgálata, szolgáltatások javítására javaslattétel
  • Aktuális piaci helyzet nyomonkövetése, a tendenciák hatásának elemzése
  • Részvétel beszállítói auditokon

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai területen)
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Vállalatirányítási rendszerismeret/tapasztalat
  • Legalább két év beszerzési tapasztalat
  • MS Office (Excel, Powerpoint) ismeret
  • Precizitás, megbízhatóság, elemzőkészség
  • Tárgyalási tapasztalat (beszállítókkal és társosztályokkal)
  • Több, párhuzamosan futó feladat kezelése (multitasking)
  • Fő teljesítménymutatók meghatározásában és mérésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Papírpiaci, csomagolástechnikai és/vagy nyomdaipari területen szerzett tapasztalat
  • Riportolási tapasztalat
  • Operatív beszerző / junior startégiai beszerző pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Nemzetközi környezetben végezhetsz munkát
  • Rugalmas irodai munkaidő, home office lehetőséggel
  • Továbbképzések támogatása
  • Beszerzés/sourcing területen fejlődési lehetőség
  • Nálunk minden ember értékes, megbecsüljük a munkádat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

AzRR Donnelley a világ vezető nyomdaipari és kommunikációs szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi vállalata. Fő erősségünk: innováció, folyamatos fejlődésmegbecsüléselkötelezettség.Az iparágban több mint 150 éve működő társaságunk jelenleg 28 országban közel 32.000 fő munkavállalót foglalkoztat.

Évről évre bővülő debreceni telephelyünk ofszet nyomtatással és dobozgyártással foglalkozik, győri irodánk szakértői támogatást nyújt. Amire hangsúlyt fektetünk: MUNKABIZTONSÁG, HATÉKONYSÁG, valamint dolgozóink jóléte, melyet CSALÁDBARÁT PROGRAMOK, és MUNKAVÁLLALÓI KEDVEZMÉNYEK támogatnak.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük töltse fel angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével!