MVM Services Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Beszerzési rendszer támogató szakértő

Feladatok

  • Részt vesz a beszerzés támogató rendszerek bevezetésében, fejlesztésében
  • Javaslatokat tesz a beszerzés támogató rendszerek potenciális fejlesztési lehetőségeire
  • Támogatja a beszerzés támogató rendszerek használatát (beszerzőket és üzleti területet egyaránt)
  • Részt vesz a beszerzés támogató rendszer oktatási és teszt anyagainak elkészítésében, karbantartásában
  • Részt vesz a beszerzés támogató rendszert bemutató oktatások lebonyolításában

Amit kérünk

  • Főiskola vagy egyetemi diploma
  • Legalább 5 év beszerzési, beszerzés támogatási területen szerzett tapasztalat
  • SAP R/3 MM / S4 HANA rendszerek ismerete
  • MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Változáskezelési készség, stressztűrő képesség
  • Konfliktuskezelés és problémamegoldás

Előnyt jelent

  • SAP ARIBA / SAP SRM rendszerek ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Csapatunk méretéből és feladataink sokszínűségéből adódóan számos fejlődési lehetőséget biztosítunk kollegáink számára
  • Egy izgalmas, dinamikus piaci környezetben találhatsz személyre szabott, kihívást jelentő feladatokat
  • Színes programokat, sportolási lehetőséget biztosítunk
  • Munkatársaink egészségbiztosításban részesülnek és részt vehetnek szűrőprogramjainkon
  • Piacon kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
Cégnév: MVM Services Zrt.