Feladatok

  • Rezsianyagok, vegyi anyagok és egyedi igények megrendelésének leadása a központi beszerzés felé;
  • Rezsianyag raktár rendben tartása, forgalmának követése, rendszeres leltár készítése;
  • Áruk, eszközök átvétele, termelés részére kiadása, SAP-ban történő könyvelése;
  • Rezsianyag és vegyianyag SAP cikkszámok létrehozása, törzsadatok karbantartása;
  • Stock&Go automata készletének követése, feltöltése, rendszeres havi jelentések elkészítése és elküldése, SAP-ban történő könyvelése;
  • Dolgozói munkaruhák, öltözőszekrény kulcsok, kártyák kiadása, adminisztrációja (SAP, Excel táblák, személyi nyilvántartási napló);
  • Stock&Go programban a dolgozói védőeszköz jogosultságok rögzítése, módosítása;
  • Kapcsolattartás a központi beszerzéssel, raktárral, termeléssel, üzemvezetéssel;
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása;

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés képessége;
  • Rugalmasság, proaktivitás, terhelhetőség;
  • Számítógép kezelésének alapfokú ismerete (excel, word);

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • SZÉP kártya (nettó 37.500 Ft/hó)
  • Ajánlási bónusz
  • Bejárási támogatás/ingyenes céges járat

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Üdvözöl az FHL Björn!

Cégünk több, mint 20 éve foglalkozik autóipari termékek előállításával. Gyártási technológiánk elsősorban a fémbázisú csövek megmunkálására specializálódott, amelyben az évek során a magas minőségű termékeink és rugalmas gyártási folyamataink révén erős és stabil autóipari beszállítóvá váltunk.
Víziónk, hogy Európa leghatékonyabb fémbázisú csőmegmunkálójává váljunk, és dolgozóink bevonása által innovatívan és rugalmasan szolgáljuk ki vevőink igényeit minden iparágban.
Céljaink elérése érdekében tovább szeretnénk erősíteni csapatunkat TAMÁSI telephelyünkön, Beszerzési koordinátor pozícióban.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével!

Cégnév: FHL BJÖRN HUNGARY Kft.