Feladatok

  • Készletkezelés vállalatirányítási szoftverben
  • Kiszállítással kapcsolatos teljes körű ügyintézés, adminisztráció (EKÁER regisztráció, Intrastat jelentés)
  • Partnerek megrendeléseinek felvétele, nyomon követés és számlázás
  • Napi szintű kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, logisztikai partnerekkel (magyar és angol nyelven egyaránt)
  • Együttműködés a társosztályokkal (termelés, minőségirányítás, pénzügy)
  • Elemzések, kimutatások, előrejelzések készítése, belső nyilvántartások vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, közgazdász, műszaki), vagy középfokú végzettség és releváns gyakorlati tapasztalat
  • Magabiztos szó-, és írásbeli kommunikáció angol  nyelven
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, kreatív személyiség
  • Önálló munkavégzés, gyakorlatiasság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Német nyelv minimum középfokú ismerete
  • Fémipari, lemezmegmunkálás területen szerzett gyakorlat
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Jubileumi jutalom
  • Alkalmazott ajánlási bónusz
  • Utazási támogatás saját gépkocsival történő munkába járás esetén

Céginformáció

100% osztrák tulajdonban lévő vállalatunk a REJLEK csoport tagjaként több mint 30 éve van jelen Móron, mint komplex TIER-2-es autóipari fémalkatrész beszállító. Móri egységünkben közel 150 fő dolgozik. A gyár korszerű technológiával rendelkezik, a sajtolás, hegesztés és robottechnológia jelenleg nemzetközileg is élvonalba tartozó gépi berendezéseit alkalmazza. A cég egy új beruházással a gyártási területét és technológiai portfólióját jelentős mértékben bővítette ill. jelenleg is bővíti.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát!