Schaeffler Savaria Kft.

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Beszerzési csoportvezető

Főbb feladatok, munkák

Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • A Célgépgyártás beszerzési csoportjának irányítása
  • Támogatás az új beszállítók felkutatásában, jóváhagyásában (potenciálelemzés), csatlakozásában és fejlesztésében a kis- és középvállalkozások telephelyére
  • Folyamatok és rendszerek továbbfejlesztése
  • Ár-, kapacitás- és feltételek tárgyalások lebonyolítása
  • A beszállítókkal megbeszélt feltételek, kapacitások és szerződések rendszeroldali karbantartása
  • Célszerződések megkötése a beszállítókkal (költségek, minőség, szállítási megbízhatóság tekintetében)
  • Helyspecifikus beszerzési mutatók létrehozása, nyomon követése és jelentése
  • Rendszeres beszállítói értékelések elvégzése és felülvizsgálata, beleértve a kommunikációt és az ellenintézkedések kérését
  • Beszállítói látogatások, megbeszélések és eszkalációk lebonyolítása
  • Megfelelő készletezési stratégiák meghatározása és végrehajtása
  • Az álláshoz tartozó elvárások

     Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • 3-5 év vezetői tapasztalat beszerzés területén
  • Célorientáltság
  • Rugalmasság, határozottság
  • Megbízhatóság, feddhetetlenség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodás
  • Amit kínálunk

     Ajánlatunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Kötetlen munkaidő, home office lehetősége
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
  • Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Projektmenedzsment

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
    Cégnév: Schaeffler Savaria Kft.