Feladatok:

  • Biomassza kazán projekt megvalósítása kapcsán, lehetséges műszaki alternatívák értékelése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása, szakmai támogatása.
  • Folyamatban lévő és jövőbeni beruházásokban, projektekben való részvétel és műszaki felügyelet ellátása.
  • Műszaki projektek villamos munkáinak előkészítése, tervezése,  kivitelezésének koordinálása, ellenőrzése és dokumentálása.

Elvárások:

A pozíció betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • Villamosmérnök diploma.
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat kivitelezés területen.
  • Magas szintű MS Office ismeretek.
  • Felelősségteljes, pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.

Egyéb információ az állásról:

Nemzetközi partnerünk Európa legmodernebb kukorica feldolgozó üzeme, mely több évtizede teremt munkalehetőséget közel 300 munkavállaló számára. Kizárólag GMO mentes kukoricafelhasználásával a kiváló minőséget biztosítják.

Jelenleg csapatukba keressük Beruházási villamos projektmérnök  kollégájukat.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Amit partnerünk kínál:</p> <ul> <li>rugalmas munkaidő</li> <li>vonzó alapbér és extra juttatási c