Feladatok

  • Egységes külső-belső ügyfél információs rendszer üzemeltetése, ennek keretében hatékony együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére.
  • Együttműködés az üzem szakterületeivel
  • Projektmenedzserek szakmai támogatása
  • Hálózat beruházási tevékenység általános felügyelete az üzemben
  • Közreműködés az anyagbiztosításban, anyagelszámolásban a projektek végrehajtása során
  • Beszerzési megrendelések készítése
  • Beruházási projektek nyomon követése
  • Költségvetések ellenőrzése
  • Kivitelezői keretlehívások nyomonkövetése
  • Projektzárások, elszámolások, számlaigazolások rendezése
  • Beruházásokkal kapcsolatos adatkezelés, adatszolgáltatás végzése
  • Aktiválások felügyelete
  • Beruházások, költségeinek havi figyelése nyomon követése
  • E-napló készenlétbe helyezése és zárása
  • Tervezők, kivitelezők, geodétákkal való kapcsolattartás
  • Anyagkönyvelések felügyelete
  • Projekt kapcsán önkormányzatokkal, szakhatóságokkal, közműüzemeltetéssel kapcsolat tartás
  • Kártalanítási folyamatok levezénylése
  • Hulladékkövető rendszer kezelése

Elvárások

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség (villamosmérnöki)
  • B kategóriás jogosítvány
  • WINDOWS és MS Office magas szintű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete, szakma specifikus szoftverek ismerete

Előnyt jelent

  • Érvényes Mérnök Kamarai műszaki ellenőr jogosultság megléte (ME-EN-VI - Villamosvezetékek és berendezések műszaki ellenőrzése)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben