Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Stabilitás a változás időszakában a legértékesebb, így mi ezt kínáljuk Neked.
  • Hosszútávú, karrierlehetőségekkel, széleskörű szakmai tapasztalatokkal teli munkakörben lehetsz dinamikusan fejlődő  csapatunk megbecsült tagja.
  • Inspiráló munkakörnyezetet,  biztosítunk a sikeres napi munkavégzéshez.

Feladataid lesznek:

  • Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
  • Tb számfejtés ( táppénz, CSED, GYED, üzemi baleset)
  • Havi bevallások elkészítése ( NAV, OEP )
  • KSH adatszolgáltatás
  • Letiltások kezelése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Adminisztratív, irodai feladatok
  • Közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
  • Havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások, jelentések összeállítása

Mit várunk el Tőled:

  • Bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év releváns bérszámfejtési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Haladó Excel ismeretek
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Nexon bérprogram ismereted

Előnnyel indulsz nálunk, ha van:

  • TB kifizetőhelyi tapasztalatod
  • Logisztikában illetve szállítmányozás területén bérszámfejtői szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

A fényképes önéletrajzokat bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.