Grafton Recruitment

Bérszámfejtő Specialista (Üllő) (103-7-44228/PR)

Feladatok:

Multinacionális partnerünk elkezdte bevezetni a bérszámfejtést házon belülre, ezáltal két pozíciójuk is nyílt payroll területen: szeretnének felvenni egy juniort és egy tapasztaltabb kollégát, akik csatlakoznának egy jelenleg 3 fős helyi csapathoz és segítenek a Nexon bevezetésében, valamint a folyamatok működtetésében.

A pozíció betöltéséhez elegendő a magyar szabályok ismerete, magabiztos angol nyelvtudás előny de nem feltétel, ha csak ez a hiányosságod, nyelvi kurzusokkal tudják támogatni a fejlődésed. :)

Bérrel és TB-vel kapcsolatos feladatokra egyaránt lehet számítani, a konkrét munkakört pedig a tapasztalatodhoz mérten fogják meghatározni.

Feladatok dióhéjban:

- Havi és hóközi számfejtés Nexon programban
- Hatóságok felé történő adatszolgáltatás
- Munkaidő-nyilvántartások kezelése
- Ki-és beléptetéssel kapcsolatos teendők
- Bérszámfejtéshez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
- TB ügyintézés
- Fogadóórák tartása munkavállalók számára a bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdések tisztázása céljából
- Egyéb ad-hoc HR adminisztráció

Elvárások:

- Bérszámfejtő / bérügyintéző képesítés
- 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
- Magyar blrszámfejtési szabályok ismerete, jogszabályi változások követése
- Excel felhasználói szintű ismerete
- Digitális affinitás, nyitottság a fejlesztések alkalmazására

Amit a megbízónk kínál:

Alapbéren felüli juttatások:

- Medicover White care (közeli családtagok is beletartoznak)
- Edenred kártya
- Sport támogatás, AYCM
- 45 Ft/km-el támogatják a munkába járást, a parkolás ingyenes
- Heti 2-3 napot lehet otthonról dolgozni

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.