Feladatok

  • Bérszámfejtés (hóközi kilépők és hóvégi számfejtés)
  • Munkaügyi feladatok ellátása (be-kijelentés, javítás), dolgozókkal kapcsolattartás, igazolások kiállítása
  • Havi adó-és járulék bevallások, munkaügyi statisztikák elkészítése
  • KSH, OEP, MÁK, NAV és egyéb hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Toborzásban való jártasság
  • Évközi és év végi zárási feladatok ellátása, riportok készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Közreműködés hatósági eljárásokban
  • Pénzügyi csapat munkájának támogatása könyvelési területen

Elvárások

  • TB és bérügyintézői végzettség
  • Jogszabályok naprakész ismerete (munkajogi, számviteli, járulék, adó)
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Minimum 2-3 év KKV szektorban szerzett releváns bérszámfejtői, tapasztalat
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés, csapatszellem

Előnyt jelent

  • Teljeskörű könyvelésben, bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Közgazdasági szakközépiskolában folytatott tanulmányok
  • Nexon bérprogram ismereteMagas fokú probléma megoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Főállású munkaviszony, határozatlan időre
  • SZÉP kártya juttatás a próbaidő után

Céginformáció

AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét. BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét – így téve az autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá. Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Debrecenbe azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!

Csatlakozz hozzánk  BÉRSZÁMFEJTŐ / HR MUNKATÁRSKÉNT.

Felkeltettük érdeklődését? Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.