Feladatok

  • Bérszámfejtési folyamatok segítése (munkaviszony, egyszerűsített foglalkoztatás, stb.)
  • Havi bevallások, statisztikák elkészítése
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos anyagok elkészítése, kezelése, aktualizálása
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, társosztályokkal, hatóságokkal

Elvárások

  • Bérszámfejtő és TB ügyintézői képesítés
  • Vonatkozó törvényi előírások naprakész ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeretek (különösen Excel)
  • Tapasztalat bérszámfejtő program használatában
  • Önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Precizitás, határidők szigorú tartása

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés mellett, egy fiatalos csapat tagjaként végezhető teljes munkaidőben. Kellemes, modern, belvárosi irodában.

Céginformáció

A Tower Interconsult Kft több száz külföldi ügyfelünket szolgálja ki a legmagasabb színvonalon. Az üzletág profiljai: teljes körű könyvelési szolgáltatások, bérszámfejtés, cégalapítással kapcsolatos ügyintézés, adóhatóságok előtti képviselet, adótanácsadás.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.