Pannonjob Kft.

Székesfehérvári HR szolgáltató cégünk folyamatosan fejlődő csapatába keressük szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársunkat

Bérszámfejtő

pozícióba

Feladatok:

  • Teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása

  • A bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása

  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése

  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése

  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás, határidőre történő adatszolgáltatás

  • Partnercégekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú bér -, és TB ügyintéző végzettség

  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • A vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete

  • Ügyfélközpontú gondolkodás

  • Pontosság, precizitás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel)

  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

  • Nexon bérprogram ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, kedvezménykártya, egészségügyi szakellátások igénybevétele, kedvezményes üdülési lehetőségek, stb.)

  • Kihívásokkal teli, pörgős, érdekes és változatos munka

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Fiatalos, családias munkahelyi légkör

  • Stabil vállalati háttér

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a honlapunkon tekinthető meg.