Bér és társadalombiztosítási ügyintéző

Pest megye

Feladatok

  • Új munkavállalók nyilvántartásba vétele, kiléptetés esetén igazolások kiadása
  • A dolgozók felvételével és kiléptetésével kapcsolatos nyomtatványok vezetése
  • Munkaidő, teljesítmény és szabadság adatainak gyűjtése és rögzítése
  • Munkaidő nyilvántartás adatainak rögzítése
  • Bérszámfejtés, béren kívüli juttatások és költségtérítések elszámolása
  • Járandóságok utalása, bérek kiutalásának biztosítása
  • Előírt levonások eszközölése (pl. adóelőleg, járulékok)
  • Munkáltatói és jövedelemigazolások kiállítása
  • Bérelszámolási, adózási és társadalombiztosítási feladatok végrehajtása
  • Biztosítási kötelezettség elbírálása, járulékfizetési és járulékvonási kötelezettségek megállapítása
  • Bérekkel kapcsolatos jelentések, összesítések és nyilvántartások készítése
  • Nyugellátáshoz szükséges adatok összegyűjtése

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat bérszámfejtési területen
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és csapatszellem

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret

Céginformáció

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd, akkor érdemes jelentkezned budapesti csapatunkba, mint Bér és társadalombiztosítási ügyintéző munkatárs.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: ADECCO Kft.