Feladatok

Shopban való kiszolgálás, gasztró és shop termékekkel való munkafeladatok elvégzése.
A benzinkútra érkező vásárlók vevőközpontú udvarias kiszolgálása.
A shop működtetése.
Kassza kezelése.
A munkarend két nappal, két éjszaka, négy nap pihenő.
Reggel hat és este hat órai váltásokkal. Beosztás tervezetben előre megadott időpontokban. Kiszámíthatóan. Illetve árufeltöltőként napi 8 órás munkarend.

Elvárások

Csapat szellemet.
A vendégek udvarias kiszolgálását.
Ápolt megjelenést.
Igényes munkavégzést.
A feladatok önálló elvégzését.
Egy jó kollégát.

Előnyt jelent

Kereskedelmi területen szerzett tapasztalatoknak örülünk, de nem elvárás.
Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.
Mi megtanítjuk a szükséges tudni valókat.

Amit kínálunk

Biztos hosszútávú munkalehetőség.
Teljes bejelentés.
Kiszámítható beosztás.
Négy nap munka, négy nap pihenő munkarendben. Sok szabadidővel.
Versenyképes fizetéssel.
Nagyon jó csapat.
A bérezés: 385 000 Ft bruttó bejelentés +műszakpótlék+ a cégnél eltöltött munkaviszony szerinti folyamatosan növekedő bónusz + borravaló.
Ez nettó 400 000 Forint körül van.

Céginformáció

A Szöllősi Petrol Kft egy családi vállalkozás, mely hosszú évek óta áll szoros együttműködésben az OMV Hungária Kft-vel . Több benzinkutat is üzemeltetve. Stabil biztos háttérrel és együttműködési szerződéssel rendelkezik, így biztosítva a munkavállalóinak is a hosszútávú munka lehetőségét.

Jelentkezés: A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát, vagy telefonon Szöllősi Gábor 06 70 3420254
Cégnév: Szöllősi Petrol Kft.