PETROLKAT Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Csatlakozz hozzánk

Benzinkút kezelő, pénztáros

pozícióba!
Hosszú évek óta a piac stabil meghatározó szereplője, folyamatosan növekedő forgalom.

Főbb feladatok, munkák:

Szombathelyi éjjel-nappal nyítva tartó töltőállomásra keresünk megbízható, önállóan dolgozni tudó munkatársakat.
Stabil, kiszámítható , jó hangulatú munkahelyet biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Megbízható ,szorgalmas ,önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Kereskedelmi végzettség, német nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

195.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Körmendi út

Fényképes önéletrajz
Cégnév: PETROLKAT Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság