Feladatok

Kereskedelmi munkatársak munkájának támogatása

• Hidraulikai, pneumatikai csatlakozások, tömlők azonosítása, kiváltása
• Tervek alapján csatlakozástechnika specifikálása
• Helyszíni felmérés
• Árajánlatkészítés
• Tömlőgyártó program kezelése
• Gyártásban való közreműködés
• Gyártás utáni ellenőrzés

Elvárások

Önálló munkavégzés
Jó problémamegoldó képesség
Tárgylóképes angol nyelvtudás
Minimum középfokú gépész végzettség

Előnyt jelent

• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Mechatronika végzettség
• Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

Kellemes vállalati légkör, modern munkahelyi környezet
Hosszútávú, stabil munkahely
Kihívásokkal teli munkakör
Folyamatos fejlődési lehetőség
Fiatalos, dinamikus közeg
Szabad hétvége

Céginformáció

Pannon-Turbó Kft. fő profilja a Parker Hannifin Co. disztributoraként hidraulikus és pneumatikus termékek kereskedelme és szerelt hidraulika tömlők gyártása. Részletek: www.pannon-turbo.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!
Cégnév: PANNON-TURBÓ Kft.