Feladatok

  • Backend rendszerek tervezése, fejlesztése és karbantartása
  • RESTful API-k és egyéb szolgáltatások fejlesztése és integrálása
  • Fentiekhez kapcsolódó spike jellegű feladatok
  • Adatbázis-tervezés és optimalizálás
  • Szoros együttműködés a frontend fejlesztőkkel és más csapattagokkal

Elvárások

  • Legalább 3 év releváns TypeScript és Node.js tapasztalat
  • Stabil SQL alapok
  • Microservice architektúra és konténerizációs technológiák (Docker, Kubernetes) ismerete
  • Modern fejlesztési eszközök és módszertanok (Git, OpenAPI, CI/CD, unit testing) ismerete
  • Linux/Unix rendszerek magabiztos használata
  • Agilis szemlélet, csapatban való hatékony együttműködés
  • Jó problémamegoldó készség és proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • React / Next.js / Nest.js tapasztalat
  • Go gyakorlat, vagy nyitottság annak elsajátítására
  • Ha tudod, mi az a gRPC
  • HTMX tapasztalat
  • NoSQL tapasztalat
  • DevOps tapasztalat
  • Tapasztalat felhő alapú szolgáltatásokkal (AWS, GCP)
  • Kommunikációképes szakmai angol nyelvtudás
  • Ha arról, hogy Twelve-Factor nem egy naptej jut az eszedbe...

Amit kínálunk

  • Otthonról szeretünk dolgozni, de van egy kényelmes irodánk a Széll Kálmán téren, ahol minden héten pár napot összegyűlünk (és ahol mindig van gyümölcs, és mindig találsz fagyit a mélyhűtőben!)
  • Összetartunk és támogatjuk egymást, nincs olyan helyzet, amit nem tudunk megoldani
  • A munkaidő flexibilis, senki nem sértődik meg, ha állatorvoshoz viszed a kutyádat délelőtt (de be is hozhatod az irodába)
  • Fejlesztőcég vagyunk: ha csatlakozol, akkor egy főleg senior fejlesztőkből álló csapatba érkezel, amely bármilyen szoftvert meg tud valósítani amit kitalálsz
  • Minden folyamatba bevonunk, adunk a véleményedre, és bízunk a döntéseidben
  • Folyamatosan fejlődünk, és tőled is szívesen tanulunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Fejlesztőcsapatként több száz sikeres digitális projektben vettünk részt a koncepció kialakításától a megvalósításig. Szerencsésnek érezzük magunkat, hogy az elmúlt több, mint 10 évben Európa 15 országában és Ausztráliában nyújthattunk értéknövelt szolgáltatásokat. Dolgozunk startupoknak és multiknak egyaránt, és fontosnak tartjuk, hogy számunkra kedves ügyeket támogassunk társadalmi felelősségvállalásunk keretében.