MP Solutions

Megbízónk a hazai és nemzetközi biztosítói szektor kiemelkedő szereplője Back office szakértő munkatársat keres.

Back office szakértő

FELADATOK:

  • Befektetési alapok és portfóliókezelt ügyfelek bankszámláinak és értékpapírszámláinak kezelésével kapcsolatos feladatok elvégzése.
  • Befektetési alapok nevében és portfóliókezelt ügyfelek javára kötött ügyletek teljesítésével kapcsolatos ügyintézés a letétkezelők felé.
  • Portfoliók nettó eszközértékének számítása és a kapcsolódó folyamatok ellátása
  • A befektetési partnerekkel kötött szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel: letétkezelőkkel, számlavezető bankokkal, befektetési partnerekkel, az Alapkezelő más szervezeti egységeivel
  • Rendszeres és eseti jelleggel jelentések készítése:
    • az ügyfelek részére
    • Felügyelet részére, BEVA, BAMOSZ részére
    • Alapkezelő más szervezeti egységei részére
  • Részvétel fejlesztésékben és a folyamatok optimalizációjában.

ELVÁRÁSOK:

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • közgazdasági, pénzügyi felsőfokú tanulmányok;
  • befektetési alapkezelőnél, pénzintézetnél hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven;
  • proaktivitás, önállóság;
  • igényesség, alapos, pontos munkavégzés;
  • csapatjátékos szemlélet;
  • nyitottság, rugalmasság.

AMIT AJÁNLUNK:

  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Szakmai fejlődés támogatás
  • Sportolási lehetőségek
  • Fittneszterem és étterem a székházban
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, céges egészségcsomag)

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
Cégnév: MP Solutions Kft.