B3 Takarék Szövetkezet

B3 - HR Adminisztrátor

Feladatok:

  • Önéletrajzok szűrése
  • Táblázatba való rögzítés
  • Dokumentumok ellenőrzése és kezelése, iktatása
  • Általános adminisztráció: adatrögzítés, scannelés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Barátságos, kommunikatív személyiség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Juttatások:

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Kapcsolat:

Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a job3312@prohumanallas.hu címre.

Kapcsolattartó:
Prohumán kapcsolattartó
+36 1 432 1280
+36 1 432 1281