Feladatok

  • Azure AI alapú alkalmazások és megoldások fejlesztése, implementálása és karbantartása.
  • Gépi tanulási modellek létrehozása és üzemeltetése Azure Machine Learning platformon.
  • Azure Cognitive Services szolgáltatások használata számítógépes látás, természetes nyelvfeldolgozás, beszédfelismerés és egyéb AI-funkciók megvalósításához.
  • Azure Bot Services keretrendszerrel chatbotok és virtuális asszisztensek fejlesztése.
  • Azure OpenAI Service és GPT-alapú nyelvi modellek integrálása ügyféligények alapján.
  • AI-alapú keresési megoldások fejlesztése Azure Cognitive Search segítségével.
  • Strukturálatlan adatok feldolgozása és automatikus adatkinyerési megoldások létrehozása Azure Form Recognizer alkalmazásával.
  • Az AI és gépi tanulási megoldások futtatása edge eszközökön Azure Percept segítségével.

Elvárások

  • Minimum 2 év tapasztalat az Azure AI platform használatában és mesterséges intelligencia megoldások fejlesztésében.
  • Mély ismeretek a gépi tanulásban és a mesterséges intelligencia algoritmusok tervezésében, implementálásában.
  • Gyakorlati tapasztalat a Cognitive Services eszközkészlet (pl. Vision, Speech, Language API-k) használatában.
  • Tapasztalat Power BI, Azure Machine Learning, vagy hasonló adat- és gépi tanulási platformokkal.
  • Jó problémamegoldó képesség és a technológiai kihívások iránti érdeklődés.
  • Önálló munkavégzésre való képesség, valamint csapatmunkára való nyitottság.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat az Azure OpenAI és GPT-modellekkel.
  • AI megoldások implementálása edge eszközökön Azure Percept segítségével.
  • Integrációs tapasztalat különböző adatforrásokkal, mint pl. SharePoint, SQL, Dataverse.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és rugalmas munkavégzési lehetőség.
  • Innovatív és inspiráló munkakörnyezet a legújabb technológiákkal.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség az Azure AI világában.
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat és kiemelkedő karrierlehetőségek.

Céginformáció

Csatlakozz az MPSoft Zrt. csapatához Azure AI Fejlesztőként!
Az MPSoft Zrt. innovatív megoldásokat kínál ügyfeleinek a legmodernebb technológiai platformokon, és most olyan szakembert keresünk, aki jártas az Azure AI szolgáltatásokban és képes mesterséges intelligencia alapú megoldásokat létrehozni.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fentiek alapján megfelelsz a pozíció elvárásainak, küldd el szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet.
Csatlakozz hozzánk, és segíts nekünk AI-alapú megoldásokkal formálni a jövőt!

Cégnév: MPSoft Zrt.