Feladatok

  • Vékonyfalú (0,7-0,9 mm) rozsdamentes acél és nickel bázisú fém csövek/lemezek hegesztése AWI eljárással.
  • A hegesztési utasításban előírt varrathoz tartozó hegesztési paraméterek megfelelő beállítása, figyelembe véve a minőségi elvárásokat.
  • Termékrajzok alapján hegesztett szerkezet összeállítása önállóan, a rajzi előírásoknak megfelelően.

Elvárások

  • AWI hegesztésben szerzett gyakorlat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Mérőeszközök használatának ismerete
  • Precíz, igényes és pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hegesztői minősítés

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Havi teljesítménybónusz

Céginformáció

Az Aero Space Power Kft. a repülőgépipar és az energiaipar számára MRO-megoldások biztosítására összpontosít.
Kiváló gyártási megoldásokat, átfogó hajtóműalkatrész-felújítási és javítási
szolgáltatásokat nyújtunk a világ legnagyobb turbinagyártói és MRO-szolgáltatói számára.