Feladatok

Pozíció leírása:
Az Értékesítési Mérnök, akit keresünk, készen áll az izgalmas projektekre, és kiváló értékesítési és technikai támogatást tud nyújtani leendő ügyfeleinknek. Legyen szó akár AV háttérről, vagy IT-ból való átlépésről, ha rendelkezel a megfelelő ambícióval és műszaki kíváncsisággal, ez a lehetőség neked szól.

Főbb feladataid:
  • Értékesítési folyamatok ellátása, a meglévő és az új ügyfélköri kapcsolatok ápolása.
  • Az értékesítési folyamat teljes körű ellátása, a műszaki információk és technikai részletek egyszerű és érthető módon való kommunikálása az ügyfelek számára.
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése, a megvalósításhoz szükséges megoldások tervezése és azok megvalósítása. A projektek teljes körű koordinálása, a kezdettől a megvalósításig és még ezen is túl - terméktámogatás biztosítása.
  • Naprakész tudás fenntartása a legújabb technológiákról, a működést elősegítő rövid- és középtávú célú megvalósítást kitűző fejlesztési javaslatok készítése.

Elvárások

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat releváns területen
  • Alapszintű ismeretek AV rendszerekről, konferencia megoldásokról vagy IT infrastruktúráról.
  • Társalgási szintü Angol nyelvtudaás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat tervezőeszközökkel.
  • AV tanúsítványok (CTS, CTS-D) megléte vagy azok megszerzésére való hajlandóság—ha még nincsenek, támogatjuk a tanúsítvány megszerzését.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Nagyszabású, kiemelt projektekben való részvétel.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, beleértve a tanúsítványok megszerzésének finanszírozását, gyártói tudásanyag biztosítását.
  • Támogató, együttműködő csapat, ahol értékeljük az ötleteidet.
  • Versenyképes fizetésen felül jutalék alapú díjazás.
Ha szenvedélyed az AV technológia és szeretnéd az iparágra jellemző, napi szintű újdonságokat megismerni, ezeket alkalmazni és a folyamatok aktív részese lenni, várjuk jelentkezésedet! Csatlakozz az Eurhythmics Kft. dinamikusan növekvő csapatához!

Céginformáció

Az Eurhythmics Kft. vezető szerepet tölt be az AV disztribúció és rendszerintegráció terén, különösen büszkék vagyunk konferencia- és szinkrontolmácsolási technikai megoldásainkra.
Olyan neves márkák hivatalos disztribúcióját látjuk el, mint a Shure, Yealink, Televic, Klotz és az Aver, emellett más ismert gyártók (Creston, Logitech, Biamp) eszközeinek integrálásában is jártasak vagyunk.
Sikeres projektjeinkkel már találkozhattál kormányzati és magánintézményekben, televíziós stúdiókban, valamint a vállalati szektorban is. Büszkék vagyunk arra, hogy ügyfeleink mindig elégedettek és nincs olyan kihívás, amit ne tudnánk megoldani. Éppen ezért ismertek vagyunk határaink feszegetéséről és most egy tehetséges AV Értékesítési Mérnököt keresünk, aki segít nekünk tovább növekedni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!