Feladatok

  • Tehergépkocsik szervizelése, diagnosztizálása
  • Garanciális és garancián túli javításainak elvégzése
  • Tehergépkocsik műszak vizsgára való felkészítése
  • Munkalapokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Gépjármű vezetői engedély
  • Alapfokú számítógépismeret
  • Csapatszellem
  •  Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Vizsgabiztosi képzettség
  • Technikusi végzettség
  • Mestervizsga
  •  B,C kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelv
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Rendszeres szakmai képzések  FORD-TRUCK
  • 8 órás munkaidőt (Hétfőtől-péntekig)
  • Telephelyi túlóra illetve 0-24 Service túlóra/ügyelet lehetősége
  • Utazási támogatást biztosít, teljesítményorientált bérezéssel
  • Lendületes csapat

Céginformáció

www.cargoprofil.hu

Fényképes önéletrajzzal.