Feladatok

Az AutoWallis Csoport kiskereskedelmi üzletága új kereskedelmi márkával bővül!
Hamarosan megnyitjuk Renault és Dacia márkakereskedésünket Dél-Pesten, teljes körűen felújított autószalonunkban, melynek csapatába keressük
Autóvillamossági (elektromos) szerelő
kollégánkat!

Amit várunk: néhány éves elektromos autószerelői tapasztalat, megbízhatóság, lojalitás a leendő munkahelyhez és a cégcsoporthoz, amely számos lehetőséget kínál elkötelezett munkavállalóinak.

Legújabb, immáron az AutoWallis tulajdonában lévő Renault és Dacia szalonunk bemutatóteremként és szervizként egyaránt funkcionál a főváros egyik legfrekventáltabb helyén, a 9. kerületben. A több mint 2 ezer négyzetméteres kereskedelmi- és szolgáltató központban a bemutatótermünk mellett egy 17 állásos szerviz is helyet kap.

Vonzó alapfizetés, motiváló teljesítménybér, kedvező (8.00-17.00 h-ig tartó) munkaidő, egyműszakos normál munkarend.

Feladatok részletezése:

  • a szervizre vagy egyéb garanciális javításra érkező gépjárművek ellenőrzése, átvizsgálása, a hibák pontos diagnosztizálása a jármű elektromos rendszereiben
  • a szervizre beérkezett gépjárművek szakszerű és teljes körű javítása
  • a sérült és hibás elektromos alkatrészek javítása, cseréje
  • ellenőrzések és tesztek végrehajtása
  • karbantartási- és biztonsági ellenőrzések végrehajtása
  • munkalap és garanciális munkalapok dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása)
  • a márka által elvárt folyamatok és minőségbiztosítási kritériumok pontos ismerete, betartása
  • a felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása
  • szakmai oktatásokon való részvétel

Elvárások

  • szakirányú képesítés
  • min. 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • elektronikai ismeretek
  • diagnosztikai berendezések és műszerek használatának ismerete
  • megfelelő referencia/ajánlólevél (előző munkahely(ek)ről)
  • maximális felelősségvállalás, megbízhatóság
  • önálló és precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • csapatjátékosság, segítőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

Egy olyan hazai tulajdonú, stabil cégcsoportban helyezkedhetsz el, amely hosszú távon, kiszámítható és felelősségteljes munkavégzést és fejlődést kínál Neked. Prémium környezetben, felújított autószalonjainkban található irodáinkban és műhelyeinkben, korrekt szakmai vezetők, jó hangulatú, mégis fegyelmezett és professzionálisan működő csapatok, családias munkalégkör vár.

  • egy stabil, piacvezető cégcsoport biztonsága
  • vonzó juttatási csomag (fix és mozgóbér rendszer)
  • céges támogatások
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • prémium autószalon
  • professzionális és támogató csapat
  • folyamatos fejlődési-tanulási lehetőség
  • karrierlehetőségek cégcsoporton belül

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Budapesti Értéktőzsde Prémium kategóriájában jegyzett AutoWallis Csoport célja, hogy az évtized végére a közép-kelet-európai régió meghatározó autókereskedelmi és mobilitási szolgáltatójává váljon. Az AutoWallis Csoport a közép-kelet-európai régió 16 országában gépjármű- és alkatrész kis- és nagykereskedelemmel, szerviz szolgáltatásokkal, rövid- és hosszú távú gépjármű-kölcsönzéssel van jelen.

Az AutoWallis Csoport kiskereskedelmi üzletága új Isuzu gépjárművek, BMW személyautók és motorkerékpárok, MINI, Maserati, Opel és Kia személyautók és alkatrészek, valamint Jaguar és Land Rover gépjárművek és alkatrészek értékesítését, valamint használt személygépjárművek, motorkerékpárok és alkatrészek forgalmazását végzi Magyarországon és Szlovéniában. Az üzletág 2020-ban kibővült az Iniciál Autóház által forgalmazott márkák (Dacia, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Suzuki, Toyota) magyarországi kiskereskedelmével is, végül pedig a SsangYong és Alpine márkák csatlakoztak a cégcsoporthoz.

Gyere hozzánk, légy része a fejlődésünknek az AutoWallis Csoport munkavállalójaként!
Cégnév: AutoWallis Nyrt.