Feladatok

  • Gépjárművek üvegeinek ki és beszerelése illetve javítása

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Precíz munkavégzés
  • ,,B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Karosszéria lakatosi vagy autószerelői végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Vállalkozásunk 1998 óta foglalkozik gépjármű üvegek forgalmazásával, beépítésével illetve javításával. A cégünk töretlen fejlődésének köszönhetően, magasan képzett szakembereink egy korszerű 350 nm-es csarnokban dolgoznak. Ha szívesen foglalkozol autókkal, gyorsan tanulsz és nem áll tőled távol a szerelés illetve kiszámítható munkaidőre vágysz akkor jelentkezz állásajánlatunkra!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Pusztai Mihály EV.