Feladatok

A leendő kollégánktól azt várjuk, hogy lelkes érdeklődéssel sajátítsa el az áramfejlesztő berendezések karbantartási, javítási, beépítési feladatait. Önálló munkavégzésre alkalmas, precíz kollégát keresünk, aki felelősségteljesen végzi munkáját.

Feladatok:
A telephelyen belüli és a telephelyen kívüli (megrendelőknél, partnereknél) karbantartási, hibafeltárási és javítási munkák végzése (jellemzően dízel motoros áramfejlesztő berendezések kenő- és hűtőfolyadékainak cseréje, szűrők cseréje, forgó-kopó alkatrészek ellenőrzése, indítóakkumulátor cseréje stb.)

  • karbantartási munkalapok precíz és naprakész kitöltése
  • precíz, hatékony munkavégzés
  • fontos legyen számára a munkák első osztályú minőségben történő elvégzése és a vevői elégedettség
  • raktár és szervizműhely rendjének fenntartása
  • alkalmanként a munkavégzéshez szükséges beszerzési folyamatokban történő részvétel

Elvárások

  • szakirányú végzettség (gépész szakipari végzettség / autóvillamossági szerelő / autószerelő / gépésztechnikus)
  • autószerelői jártasság
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • talpraesettség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • fejlődési/tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

  • gépész vagy autószerelő szakszervizben/műhelyben eltöltött évek, megszerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil magyar tulajdonban lévő vállalkozás a munkáltatói oldalon;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes fizetés;
  • családias környezet;
  • fejlődési és képzési lehetőség;
  • munkába járás támogatása
  • céges mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk áramfejlesztő berendezések értékesítésével, karbantartásával, telepítésével foglalkozik.

Vállalkozásunk fejlődése és szolgáltatásaink bővülése következtében
áramfejlesztő karbantartási üzletágunk szervizrészlegét szeretnénk bővíteni új kollégával.

Bejárás szempontjából fontos információ lehet, hogy cégünk jelenleg Budapest 15. kerületében van, de szeptembertől Pomázra költözünk.

A jelentkezéseket fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajz elküldésével várjuk a lenti Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: Fischer Panda Hungary Kft.