Feladatok

Diesel autókkal foglalkozó budapesti műhelyünkbe Common Rail injektor és/vagy Turbó szerelő munkatársat keresünk
Cégünk gyári diagnosztikai eszközökkel méri be az alkatrészeket és a mérés által feltárt hibákat szakszerű eljárással javítja. Ezen feladatok ellátásához keressük kollégánkat, aki az alábbi feladatokat látja el:
  • Gyári próbapadon műszeres bevizsgálás
  • Common Rail injektorok szerelése, javítása
  • Injektorok tesztelése és újrakódolása
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése
  • Turbófeltöltők javítása
  • Használati berendezések és eszközök karbantartása

Elvárások

Az ideális jelöltünk jó szakipari ismeretekkel rendelkezik - lehet akár pályakezdő is -,  de szakipari végzettséggel, autóipari érdeklődéssel rendelkezik.
A terület elsajátításához, tapasztalat megszerzéséhez a szakmai tudást és képzéseket biztosítjuk.

Amit kínálunk

Cégünk Budapest 16. kerületében családias környezetbe várja leendő munkavállalóját
  • nincs műszak - munkanap 8-tól délután 4-ig dolgozunk
  • nincs hétvégi munkavégzés - csak munkanapokon dolgozunk
  • családközpontú munkahely
  • minőségi munkakörülmények mindenki számára
  • akár havi nettó 500.000 Ft juttatás
  • céges csapatépítők, programok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk, az MP Diesel több, mint 15 éve foglalozik gépjármű alkatrészek kereskedelmével illetve javításával. Búszkék vagyunk rá, hogy elsők között kezdtünk el Magyarországon Common Rail rendszerekkel, ezen belül pedig injektorok, szivattyúk diagnosztikájával, szervizelésével valamint kereskedelmével foglalkozni.  Első között alkalmaztuk a gyártói technológiákat, valamint vettünk részt szakmai, gyártók által szervezett továbbképzéseken.
Időközben portfóliónkat turbófeltöltők javításával és kereskedelmével is bővítettük.
Eszközparkunkat és tudásunkat is folyamatosan fejlesztjük, hogy a legjobb minőségben állhassunk ügyfeleink rendelkezésére.

Ha szeretnél nálunk dolgozni, akkor a "Jelentkezem" gombra kattintás után küldd el nekünk Önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel