Feladatok

A Maros Szerviz Kft. új kollégát keres az alábbi pozíciók betöltésére:

1 fő autószerelő
- Gépjárművek időszakos szervizelése
- Karbantartás, javítási feladatok elvégzése
- Műszaki vizsgára történő felkészítés
- Motor és hajtómű diagnosztikai munkák
- Fék- futómű rendszerek javítása
- Futómű beállítás, gumiszerelés

Elvárások

Elvárások:
-- Önálló, precíz, a munkájára igényes munkavégzés
-- Min. 3 év gyakorlat, valós ismeretek
-- Szakirányú végzettség
-- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

A bejelentett alap munkabér juttatáson felül teljesítményarányos bérezésre is van lehetőség és kiemelten kezeljük a továbbképzés biztosítását. Teljes munkaidős bejelentés mellett hétfőtől péntekig 5 napos, egy műszakos munkarendben dolgozunk, rugalmas munkaidő kezdés lehetőségével.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 2008 óta működik jelenlegi formájában és dinamikusan fejlődik. Jelenleg összesen 22 fővel végezzük a jármű javítás teljes palettáját, továbbá műszaki vizsgaállomásként is működünk. Két telephelyünk közül az egyik Bosch Car Service minősítésű. Főként személyautókkal és kisteherautókkal foglalkozunk, de terveink között szerepel elektromos autók fenntartása is. A műhelyekben magas színvonalú felszereltség, prémium kisgépek, saját szerszámoskocsi és egyéni emelő áll rendelkezésre minden kollégánknak. Tiszta, rendezett körülményeket tartunk fent a műhelyekben és minden helységünk klimatizált. Csapatunkban megtalálhatók a kezdő kollégák és a 30 évnél is nagyobb tapasztalattal rendelkező szerelők.

Jelentkezés formája: fényképes önéletrajz és végzettséget igazoló dokumentum emailen megküldve. Előzetesen egyéb tájékoztatás kérhető a 06203191971 számon munkanapokon 08:00-14:00 között.