Feladatok

  • Gépjárművek átvizsgálása, hiba megállapítása, javítása, karbantartása, minőség ellenőrzése, próbája,
  • gépjárművek műszeres diagnosztikája,
  • javítási folyamatok dokumentálása,
  • javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése,
  • gyári javítási technológiák elsajátítása, képzéseken való részvétel.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • ’B’ kategóriás jogosítvány,
  • precizitás, pontos és megbízható munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség,
  • terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + teljesítménybér + cafeteria),
  • folyamatos szakmai képzések,
  • kiemelkedő műszaki és technikai felszereltség,
  • modern munkakörnyezet,
  • családias, fiatalos légkör.

Céginformáció

A Dunántúl piacvezető Ford-márkakereskedése az Autó-Nexus Kft munkatársat keres kaposvári telephelyére.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.