Trenkwalder
Megbízható, stabil, munkájára igényes csapat keresi új kollégáját Automatizálási mérnök pozícióba:

Automatizálási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • PLC programok készítése, felülvizsgálata és módosítása
  • Gépek, berendezések átalakításában, beüzemelésében és üzemeltetésében résztvétel
  • Szervók, preifériák paraméterezése
  • Berendezések felügyelete, fejlesztése automatizálási szempontból
  • Vizuális ellenőrző rendszerek fejlesztése, beállítása
  • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása
  • Automatizálási támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök, automatizálási mérnök)
  • PLC ismeret és tapasztalat
  • Angol – középfok/kommunikációképes szint
  • Magabiztos PC ismeret (Windows Office, AutoCAD, fejlesztő rendszerek)
  • Határozott, rugalmas és eredményorientált személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, változatos munkakör
  • Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
  • Minőségi eszközök, szerszámok
  • Támogató, segítőkész szakmai csapat
  • Képzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
Cégnév: Trenkwalder Kft