Feladatok

  • Aktív részvétel gyártósorok automatizálásában
  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Részvétel helyszíni telepítésekben és szerelésekben
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal
  • Komplex elektronikai eszközök tervezése, új gépek koncepciójának kidolgozása
  • Szervók paraméterezése
  • PLC-k programozása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök / automatizálási mérnök)
  • Tárgyaló képes angol és magyar nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (külföld)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Jó probléma megoldó készség
  • Önállóság ugyanakkor csapatmunkára való képesség
  • PLC és/vagy HMI programozási tapasztalat

Előnyt jelent

  • Siemens szoftver ismerete
  • Gép- vagy rendszertelepítési tapasztalat
  • Ipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás (SZÉP kártya , bónusz)
  • Céges telefon, céges laptop
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőség
  • Szociális támogatás váratlanul nehéz helyzetbe kerülő kollégáknak
  • Ingyenes céges buszjáratok a Szigetszentmiklós környéki településekről vagy jogosultság esetén autóval történő bejárás támogatása 37 Ft/km

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Filtrona Filters a szűrők széles választékát gyártja.

Technológiai és fejlesztési központjaink szorosan együttműködnek a szállítókkal, a kutatóintézetekkel, ezáltal biztosítva az új technológiát. Világszerte számos gyártóberendezéssel gondoskodunk arról, hogy a termékeket időben és költséghatékony módon kiszállítsuk.

Jelentkezz hozzánk és légy része a Filtrona magyarországi csapatának, ahol akár későbbiekben nemzetközi fejlődés részese is lehetsz!

A „Jelentkezem” gomb megnyomása után kérjük, csatolja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát