Feladatok

  • Folyamatok fejlesztése, költségek csökkentése automatizálási megoldásokkal,
  • Fejlesztési projektekben való részvétel, új, automatizált koncepciók kidolgozása,
  • Közreműködés a kapacitásigény, megtérülés számítás, a költségvetés és a beruházási projektek összehangolásában,
  • Új gyártóeszközök kiválasztásában, megrendelésében, átvételében, beüzemelésében való részvétel,
  • Robotok, szervók paraméterezése, PLC-k programozása,
  • Layout módosításában való részvétel,
  • A piacon lévő legújabb technológiák vizsgálata, tesztelése,
  • Együttműködés a nemzetközi fejlesztő csapattal.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel (villamosmérnök, automatizálási mérnök),
  • PLC programozási ismeretekkel rendelkezel,
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van mérnöki területen,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul írásban és szóban is,
  • Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat és az Autocad-et.

Előnyt jelent

  • Komplex gondolkodásmód és rendszerszemlélet jellemez,
  • Dolgoztál már SAP vállalatirányítási rendszerben,
  • Rendelkezel LEAN gyártási ismeretekkel,
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalatod is van.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot,
  • Tagja lehetsz egy fiatalos és lendületes csapatnak, ahol a kollégák számíthatnak egymásra,
  • Kellemes és modern munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol minden körülmény adott a kiegyensúlyozott és minőségi munkavégzéshez,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a Mektec Kft., japán tulajdonban van, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. A Mektec gyára 27 éve működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártásával foglalkozunk. Leendő munkatársainkat modern, a japán standardoknak is megfelelő munkakörnyezettel és eszközökkel várjuk, mivel 2019-ben zöldmezős beruházásként új gyáregységet építettünk. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony áramköri, mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése, melyben cégünk piacvezető. Ügyfeleink az elektromobilitásban élenjáró vállalatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, kérjük fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű pályázatod küldd el a Jelentkezem gombra kattintva.