OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

Automata tesztelő

munkakör betöltéséhez munkatársat keres.

Feladatok:

  • üzleti és rendszerspecifikációk elemzése és felülvizsgálata
  • tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • tesztelési terv készítése a csapat által kitűzött célok alapján
  • tesztesetek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • teszteredmények rögzítése és kiértékelése
  • tesztjegyzőkönyv készítése
  • hibajegyek kezelése
  • szoftverváltoztatások követése és hibajavítások újratesztelése
  • aktív részvétel a funkcionális és regressziós tesztelési folyamatokban
  • automatizálási megoldások fejlesztése és optimalizálása
  • szoros együttműködés a csapat tagjaival (fejlesztőkkel, üzleti oldallal, termékfelelőssel), a végfelhasználókkal és a kapcsolódó területekkel

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú, szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • minimum 2 év, automatizált tesztelésében szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • gyakorlott a jegykezelő rendszerek alkalmazásában (pl.: HP-QC, JIRA, SpiraTeam)
  • adatbázis kezelési ismeretekkel rendelkezik (SQL)
  • szerzett már jártasságot mind a „hard-coding”, mind a „low/no-coding” tesztelési alkalmazások használatában (pl.: TestNG, Selenium, Katalon, Tosca)
  • magabiztos programozási és/vagy algoritmizálási gyakorlattal rendelkezik
  • képes a megbízható, precíz munkavégzésre csapatban és önállóan egyaránt
  • proaktív, problémamegoldó személyiség
  • kommunikációképes angol nyelvismerettel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • Tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Banki folyamatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Fejlesztői háttér
  • Igény a továbbfejlődésre (pl.: új technológiák megismerése, szakmai vizsgák letétele)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Otthoni munkavégzési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület Madarász Viktor utca 12.ű

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás