Feladatok

  • A termelési üzemekhez tartozó munkafolyamatok magas minőségű elvégzése:
    • Festés és fényezés (előkészítés, csiszolás, fényezés)
    • Gépészeti összeszerelés (villamos és mechanikus)
    • Váz összeállítás (szegecselés, lakatolás, hegesztés)
    • Végösszeszerelés (villamos, mechanikus, burkolati és egyéb elemek)
  • Termelési folyamatok, munkautasítások betartása.
  • 5S fenntartása, termelési terület tisztán tartása

Elvárások

  • Műszaki végzettség (autófényező vagy szerkezet - , karosszéria - , vagy géplakatos : műszerész, autószerelő, vagy burkoló, asztalos, illetve egyéb műszaki végzettség), vagy több éves szakmában szerzett tapasztalat.
  • Autóbusz, személyautó vagy kamionok gyártásában, karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • Műszaki rajz olvasási készség

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Céginformáció

A BYD ltd. Kína egyik legnagyobb magánkézben lévő vállalata. 1995-ös alapításától kezdve a cég szilárd alapokra helyezte szakértelmét az újratölthető akkumulátorok területén, így a fenntartható fejlődés egyik vezető képviselőjévé vált világszinten a megújuló energiaforrásokkal nyújtott megoldásaival.