Feladatok

    • HR gyakornok: HR osztály támogatása, adminisztrálás
    • Pénzügyi gyakornok: Pénzügy/Controlling osztály támogatása, adminisztrálás
    • Quality mérnök gyakornok: Quality mérnökök támogatása, adminisztrálás
    • Festő üzemi gyakornok: Mérnökség támogatása, adminisztrálás

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Felsőfokú tanulmányok folytatása
    • Angol/német nyelvtudás
    • Önéletrajz csatolása szükséges

Amit kínálunk

    • Stabil hátterű vállalat
    • Hosszú távú lehetőség
    • Rugalmas beosztás
    • Fiatalos csapat
    • Szakmai gyakorlat leigazolása
    • Órabér: br. 1534 Ft/óra
    • Fejlődési, előrelépési lehetőség
    • Több gyakornoki pozíció közül választhatsz

Céginformáció

Autóipari partnerünkhöz keresünk HR gyakornokot, Pénzügyi gyakornokot, Quality mérnök gyakornokot, Festő üzemi gyakornokot!

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet