Feladatok

Feladatok:
  • A gépjárművek fényezési munkáinak előkészítése és magas színvonalon történő kivitelezése
  • A fényezési és előkészítési előírásokban, technológiai utasításokban foglaltak betartása
  • Munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása
  • A rábízott feladatok precíz és gyors elvégzése

Elvárások

Elvárások:
  • Járműfényező végzettség
  • 1-2 év tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes, önálló munkavégzés
  • Felelősségteljes, célorientált ügyfélbarát hozzáállás
  • Ügyfélközpontú szemlélet, csapatszellem, módszeres, nyugodt személyiség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Több mint 30 éves múlttal, fiatalos lendületű, stabil háttérrel rendelkező, családias hangulatú Márkakereskedés keres munkatársat folyamatosan bővülő csapatába.

A Jelentkezés gombra kattintva küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát