Feladatok

Autóbusz-vezetői álláslehetőség
Társaságunk, LS-Smart Kft keres megbízható és tapasztalt autóbusz-vezetőt flottánk bővítésére.
Feladatok:
  • Utasok biztonságos szállítása a meghatározott útvonalakon.
  • Menetrendek betartása.
  • A jármű műszaki állapotának ellenőrzése indulás előtt.
  • Udvarias és segítőkész kommunikáció az utasokkal.

Elvárások

Elvárások:
  • Érvényes D kategóriás jogosítvány.
  • PÁV alkalmasságivizsga.
  • Digitális tachográf kártya.
  • GKI vizsga
  • Büntetlen előélet.
  • Minimum 2 év tapasztalat autóbusz vezetésében.
  • Megbízhatóság, pontosság, stressztűrő képesség.

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete
Elsősorban Budapest és Székesfehérvár környéke

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Korszerű autóbuszflotta.

Céginformáció

24 éve stabilan jelen van a piacon. Kezdetben egyéni vállalkozóként indultunk, 2005 óta pedig Kft.-ként működünk, így biztos alapokon álló, megbízható vállalatként keresünk tapasztalt autóbusz-vezetőt flottánk bővítésére.