Feladatok

  • Autóbontó telephelyünkre kerülő gépjárművek alkatrészeinek eladása
  • A telephely mindennapi életében történő aktív részvétel, fizikai munka
  • A telephely műszaki állapotának karbantartása, műszaki kérdésekben történő hatékony közreműködés
  • Alkalmazottak munkavégzésének felügyelete
  • Napi feladatok szervezése
  • Alkatrészek bontása
  • Raktárkészlet kezelése
  • Vásárlóinkkal/Partnereinkkel történő elektronikus, telefonos és személyes kapcsolattartás, értékesítés

Elvárások

  • Autóalkatrész-, és autóbontási ismeretek
  • Önálló munkavégzés képessége, jó kézügyesség - szerelési tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodás, hatékony problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, magas fokú terhelhetőség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Magabiztos felhasználói szintű Office ismeretek
  • Próbaidő letöltése (erre az időszakra vonatkozó fizetés megegyezés szerint)
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk

  • 13. havi bérezés
  • Céges telefon
  • Munkaruha

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Vállalkozásunk bontott alkatrészek forgalmazásával, gépkocsik javításával, roncs és bontott gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézéssel, illetve angol autók és alkatrészek importjával foglalkozik
Cégünk kiemelt figyelmet fordít a pontos, korszerű munka és ügyfél kiszolgálás mellett a környezetvédelemre is.Több mint 20 éves szakmai tapasztalatunkra alapozva segítünk a lehető leggyorsabban vevőink alkatrész igényeinek kiszolgálásában. Sérült, totálkáros és ép autókat is vásárolunk akár bontásra vagy tovább értékesítés céljából. Célunk, vevőink igényeinek maximális kiszolgálása a legkisebbtől a legnagyobbig.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelölése mellett.
vagy
jelentkezését személyesen, a 2162 Őrbottyán Fő út 247. alatti telephelyünkön is várjuk,  előzetes telefonos időpont egyeztetést követően vagy e-mailben rövid önéletrajzos bemutatkozással!
Cím: AlkatrészVadász - 2162 Őrbottyán, Fő út 247.