Feladatok

  • Új autók, használt autók, demó és céges autók eladásra, átadásra való felkészítése, teljes körű takarítása (előmosás, mosás, porszívózás, műanyag- és bőrápolás, kárpittisztítás... stb.)
  • Szerviz háttértámogatása
  • Autóápoló műhely tisztán és rendben tartása
  • Egyéb műszaki, karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Min.Szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Autók, autószerelés iránti érdeklődés, esetleg gyakorlat
  • Rugalmasság
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Szolnoki lakhely
  • Autóápolásban vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, 27 éves munkáltatói háttér
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Összetartó csapat
  • Versenyképes jövedelem

Céginformáció

A Ring Autóház Kft. szolnoki márkaszervizébe keres Autóápoló munkatársat.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését az állással kapcsolatban, jelentkezését csatolt fényképes, szakmai önéletrajzzal várjuk!
Cégnév: RING AUTÓHÁZ KFT