BPO-AUDIT Kft.

Audit Analyst

Az MGI BPO fiatalos szakemberekből álló, nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező, pénzügyi és számviteli szolgáltató.
Olyan kollégát keresünk, aki számára fontos értékkel bír a magas szintű szakmai elvárásoknak való megfelelés, a feladatokhoz való proaktív és felelősségteljes hozzáállás. Cserébe egy családias hangulatú cégkultúrát biztosítunk.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Sokoldalú munkakör, kihívásokkal teli szakmai feladatok, friss technológiai háttér vár rád
  • Rendszeres visszajelzést kapsz a munkádról, fejlődési lehetőségekről
  • Szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, nemzetközi együttműködésekben részvételi lehetőséget biztosítunk
  • Kellemes munkahelyi légkör vár, közösségi élmények: csapatépítők, irodai masszázs, gyümölcsnapok, nasi napok
  • Rugalmas munkavégzés, önálló munkavégzés esetén korlátlan számú home office lehetőség, nyáron pénteken csak 3-ig tart a munkaidő
  • Zöldövezeti, megújult, modern iroda vár a Városliget mellett

Feladataid lesznek:

  • Könyvvizsgálati dokumentumok elkészítése, áttekintése és értékelése
  • Beszámolók és pénzügyi kimutatások áttekintése
  • Aktív részvétel a magyar és nemzetközi ügyfélkörbe tartozó cégek könyvvizsgálatában
  • Elemzések és jelentések készítésében való közreműködés
  • Hatékony ügyfélkapcsolat kialakítása

  • Felsőfokú pénzügy- számvitel, gazdasági végzettséggel rendelkezel vagy éppen folyamatban vannak tanulmányaid
  • 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, elsősorban könyvvizsgálati területen
  • Angol nyelvtudással rendelkezel
  • Számviteli, adózási tudásod naprakész
  • Profi szinten kezeled a MS office programot (excel, word)
  • Határozott, önálló és megoldás-fókuszú attitűddel rendelkezel
  • Pozitív gondolkodásmódoddal segíted csapatodat céljai elérésében
  • Precíz és pontos vagy, igényes a minőségi munka iránt

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Számviteli munkatárs
Cégnév: BPO-AUDIT KFT.